fbpx

Dla firmy

Wyjątkowy prezent

Podaruj bliskiej Ci osobie coś, o czym będzie pamiętać na długo, a wspomnienie chwil spędzonych w Instytucie Sakura za każdym razem wywoła niekłamany uśmiech na jej twarzy.
Piękne, designerskie karty podarunkowe to najbardziej oryginalny i trafiony prezent zawsze gdy chcesz powiedzieć komuś dziękuje, sto lat, czy … Kocham Cię! To rozwiązanie dla ludzi ceniących dobry gust oraz lubiących zaskakiwać innych czy to z konkretnej okazji, czy z jej braku! Bo widok osoby, która spontanicznie zaskoczysz wręczając zaproszenie dla Sakury będzie bezcenny!

Vouchery dla firm

Sukces Twojej firmy zależy przede wszystkim od ludzi jacy ją tworzą…
Bez względu na to, czy okazja do takiej nagrody będą święta czy będzie to sowita gratyfikacja za sumiennie wykonany projekt. Ważne by taki prezent był wyjątkowy i co istotne zawsze trafiony. A czy można dać pracownikowi coś więcej niż zdrowie, urodę i dobre samopoczucie? Dzięki specjalnie przygotowanym zaproszeniom i voucherom, Twój pracownik odpocznie, wyciszy się, będzie mógł zadbać o swoje ciało by nabrać wigoru i świeżości. Nagrodą dla Ciebie będą nowe bardziej otwarte i oparte na zaufaniu relacje z pracownikami. To klucz by każdy kolejny rok razem spędzać w dobrej atmosferze z nowymi siłami i wsparciem płynącym z góry – od Ciebie!

zaproszenie

Polityka Prywatności / Polityka Plików Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Złóż wniosek on-line