Depilacja

Gładka skóra na… jak najdłużej? Współcześnie dostępne metody depilacja pozwalają w sposób niemal bezbolesny lub po prostu bezbolesny pozbyć się zbędnego owłosienia na dłużej. Depilacja skóry w gabinecie kosmetologicznym jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zmagania się z widocznym podrażnieniami skóry po goleniu lub walce z wrastającymi włoskami.

Odpowiednio wykonane zabiegi depilacyjne osłabiają cebulki włosa sprawiając, że odrasta zdecydowanie słabszy i w zwolnionym tempie. W IU Sakura dbamy o komfort naszych pacjentek w trakcie depilacji – ważna jest intymność oraz wiedza i doświadczenie, które pozwalają na zmniejszenie odczuwania dyskomfortu w trakcie zabiegu.

Ilość zabiegów:

Obszar zabiegu:

ciało

Czas zabiegu:

Metody depilacji

DEPILACJA LASEROWA – najlepsza pod względem długości działania metoda, dzięki której pozbędziesz się włosków nawet na kilka lat. Pierwsze efekty osłabienia włosków widoczne są już po kilku sesjach. Depilacja laserowa nie powodu podrażnień, które można porównać do tych powstałych w kontakcie z maszynką.

DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ – niesamowicie delikatny zabieg, który nie powoduje podrażnień i jest wsparciem w walce z wrastającymi włoskami. Depilacja pastą cukrową jest świetnym wyborem w przypadku delikatnych partii skóry, takich jak pachy, bikini czy twarz. Idealny zabieg dla osób posiadających niski próg bólu.

DEPILACJA WOSKIEM – jeśli zależy Ci na kilkutygodniowym efekcie gładkiej skóry to ten zabieg jest dla Ciebie idealny, można go wykonać na każdej partii ciała.

NITKOWANIE CIAŁA – najlepsza alternatywa na pozbycie się zbędnego owłosienia z twarzy – bezbolesna, bezpieczna i higieniczna, a dodatkowo precyzyjna.

Zarezerwuj swoją wizytę już dziś!

Podobne kategorie

02

CIAŁO

03

BRWI I RZĘSY

04

DLA MĘŻCZYZN