Dłonie i stopy

Zadbane dłonie i stopy to dla wielu osób must-have, dzięki któremu czują się lepiej. Każdy z zabiegów poświęconych tym partiom ciała dostępny w Instytucie Urody Sakura składa się z etapu pielęgnacji skóry, skórek i paznokci. Nasze ekspertki zajmujące się manicure&pedicure to top stylistyki, których wiedza jest wsparciem w doborze kształtu paznokcia oraz poszerzeniu pielęgnacji w przypadku skrajnie suchej czy zniszczonej skóry lub płytki paznokcia.


Bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów oraz estetyka efektu końcowego to dla nas priorytet– dzięki temu, możecie poczuć się komfortowo w trakcie zabiegów pielęgnacyjnych dla dłoni lub stóp. Jeśli nie wiesz, który rodzaj manicure lub pedicure będzie dla Ciebie odpowiedni, to chętnie pomożemy Ci dobrać rodzaj zabiegu i pielęgnacji.

Ilość zabiegów:

Obszar zabiegu:

dłonie lub stopy

Czas zabiegu:

Jakie zabiegi na dłonie i paznokcie mamy w ofercie naszego Instytutu w Krakowie?

Zabiegi kosmetyczne na dłonie i stopy Kraków

Idealna architektura skórek i paznokci – część każdego zabiegu, za który zbieramy najwięcej Waszych pochwał – końcowy efekt zachwyca, a manicure i pedicure są bardziej trwałe.

Manicure – klasyka, u nas dzięki idealnej architekturze skórek, potrafi błyskawicznie odświeżyć i odmłodzić wygląd dłoni.

Manicure z malowaniem lakierem lub odżywką – delikatny efekt, który uwielbiamy – świetne zwieńczenie pielęgnacji dłoni lub stóp.

Manicure japoński – mocne odżywienie paznokcia zapobiegające rozdwajaniu i łuszczeniu się płytki, którego efekt w postaci jedwabiście gładkiego połysku utrzymuje się około 14 dni.

Manicure z odbudową IBX – innowacyjny zabieg dla słabych, łamliwych, rozdwajających się i uszkodzonych paznokci, idealny do połączenia z manicure hybrydowym, sprawdza się również solo.

Manicure hybrydowy – nieodzowna klasyka i wygodna, tego chyba nie musimy Wam tłumaczyć.

Przedłużanie paznokci/uzupełnianie żelem lub akrylem – trwały efekt, który zostanie z Wami na dłużej.

Manicure tytanowy – mocne utrwalenie koloru połączone z nawilżaniem? Świetna alternatywa dla hybrydy!

Zdobienia – delikatne, artystyczne, szczegółowe – spełniamy Wasze potrzeby.

Pedicure – idealnie opracowana pięta to dla nas pierwsza zasada dobrze wykonanego pedicure.

Zarezerwuj swoją wizytę już dziś!

Podobne kategorie

02

CIAŁO

03

BRWI I RZĘSY

04

DLA MĘŻCZYZN