MASAŻE

Relaks, który wycisza, koi napięcia w ciele, odpręża ciało i głowę a jednocześnie wpływa pozytywnie na skórę – w IU Sakura uwielbiamy masaże. Ta naturalna metoda potrafi zdziałać cuda – odprężone ciało układa się i funkcjonuje inaczej, a odpowiednio pobudzona skóra jest najlepszym wsparciem w terapii zwalczającej cellulit.

Regularne masaże obniżają poziom stresu, co wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie. Wiecie, że poziom stresu wpływa na widoczność cellulitu? W trakcie masażu ważna jest dla nas jego atmosfera – dbamy o odpowiednią temperaturę, komfort, poczucie intymności i bezpieczeństwa, odpowiedni zapach. W trakcie niektórych masaży wspólnie dobieramy odpowiednie składniki aktywne, które w terapiach antycellulitowych odpowiednio wspierają ciało w walce z pomarańczową skórką.

Ilość zabiegów:

Obszar zabiegu:

ciało

Czas zabiegu:

MADEROTERAPIA /60 LUB 90 MINUT/ – kolumbijski masaż antycellulitowy wykorzystujący specjalne drewniane wałki i deski, które modelują sylwetkę. Maderoterapia to idealne wsparcie w redukcji obwodów ciała, poprawie wyglądu skóry, modelowaniu sylwetki, redukcji cellulitu, ujędrnieniu skóry i pobudzenia krążenia poprzez eliminacje zastojów limfatycznych. Zabieg najlepiej działa wykonany w serii 10 powtórzeń.

MASAŻ VAGHEGGI FESTINA LENTA /60 MINUT/ – masaż przywracający równowagę i spokój, dba o naszą wewnętrzną harmonię. Masaż rozpoczyna się od wyboru odpowiedniego olejku, który powinien korespondować z nastrojem pacjenta lub pacjentki. Efektem masażu jest redukcja napięć i obaw, które magazynujemy w ciele.

MASAŻ KLASYCZNY /60 MINUT/ – intensywny masaż całego ciała połączony z relaksem, likwiduje napięcia, pomaga w zwalczaniu bolesnych spięć mięśniowych,

MASAŻ RELAKSACYJNY /60 MINUT/ – idealny masaż całego ciała, jeśli marzysz o relaksie, bez mocnego i intensywnego masowania.

MASAŻ PLECÓW /30 MINUT/ – sporo siedzisz i szukasz pomysłu na relaks dla pleców? Ten masaż pomoże zadbać Ci o kondycję Twoich pleców i rozluźni napięcia, które się tam gromadzą.

MASAŻ BALIJSKI /60 MINUT/ – holistyczny rytuał, który łagodzi napięcie mięśniowe, wpływa korzystnie na układ krążenia i cały układ limfatyczny. W trakcie masażu balijskiego docieramy również do głębokich warstw skóry i mięśni – dzięki temu uczucie relaksacji i odprężenia jest większe i dłuższe.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI /60 MINUT/ – pozytywnie wpływa na elastyczność i jędrność skóry, działa antycellulitowo poprzez poprawę funkcjonowania układu limfatycznego. Wzmacnia regenerację organizmu.

MASAŻ ANTYCELLULITOWY /60 LUB 30 MINUT/ – świetne wsparcie dla zabiegów takich jak Endermologia LPG czy bandaże sinecell. Tuż po masażu skóra jest gładsza, a tkanka tłuszczowa wyraźnie rozbita. Najlepiej wykonywać masaż w 10 seriach.

RÓWNOCZESNY MASAŻ DLA DWOJGA / 60 MINUT/ – idealny na randkę lub wspólny czas z ulubioną osobą, możecie wybierać pomiędzy masażem klasycznym a relaksacyjnym.

Zarezerwuj swoją wizytę już dziś!

Podobne kategorie

02

CIAŁO

03

BRWI I RZĘSY

04

DLA MĘŻCZYZN