Spotkanie ekspertów BOGDANI DERMATOLOGIA

Spotkanie eksperckie Bogdani Dermatologia

Rozwój to siła napędowa dla naszych kosmetolożek, jeden z ostatnich dni upłynął im pod znakiem spotkania ekspertów BOGDANI DERMATOLOGIA. Sednem wydarzenia była seria prelekcji, efekty nowej wiedzy chcemy przekazać Waszym skórom jak najszybciej.

Ekspertki IU Sakura miały okazje poszerzać swoją wiedzę z dr. Scura, której w branży beauty nie trzeba przedstawiać, podobnie jak dr. Śliwkowskiej – obie są niesamowitymi autorytetami w dziedzinie kosmetologii.

Dr. Śliwińska podzieliła się z naszymi kosmetolożkami wiedzą dotyczącą wpływu stylu życia na stan skóry, co doskonale współgra z holistycznym podejściem naszych specjalistek. Poruszony został również temat przebarwień, które często doskwierają nam po sezonie letnim. W trakcie prelekcji dr. Śliwińskiej przedstawione zostały aspekty dotyczące terapii gabinetowych i pielęgnacji domowej.

Kolejną prelegentką była Pani Emilia Szczepańska, specjalista ds. szkoleń BOGDANI DERMATOLOGIA. Pani Emilia przeprowadziła niesamowicie inspirujący wykład na temat filozofii CSA z której zasłyną Medik8. Filozofia CSA to minimalistyczne podejście do pielęgnacji pomagające zachować młodość na dłużej.

Kolejna prelekcja dotyczyła problemów z utrzymaniem odpowiedniego nawilżenia skóry oraz innowacyjnych składników aktywnych jakimi są peptydy. Wykład zamykający spotkanie eksperckie dotyczył peelingów chemicznych. Prowadzona przez wspomnianą już Panią Emilię prelekcja doskonale wpasowała się w jesienne terapie gabinetowe.

Spotkania ekspercie to dla nas idealne okazje do wymiany doświadczeń z innymi specjalistami. Dzięki nim poszerzamy własne horyzonty wiedzy, poznajemy perspektywy innych specjalistów na rozwój zawodowy naszych kosmetologów.