Nowość!
AQUAPURE
Zarezerwuj › Zabieg AQUAPURE łączy hydropeeling próżniowy z aplikacją substancji aktywnych o działaniu oczyszczającym, nawilżającym, odmładzającym i antyoksydacyjnym.
TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA - Light Sheer gwarantuje najwyższą skuteczność i bezbolesny zabieg, a także krótki czas jego trwania. Umów się › Depilacja Laserowa LightSheer Mezoterapia igłowa Zobacz cennik › Mezoterapia igłowa to szybki i niezwykle skuteczny sposób na regenerację i poprawę wyglądu skóry. Przyczynia się również do jej odmłodzenia, zachowując w pełni naturalny efekt. Dermapen 4.0 Umów się na wizytę › Zabiegi mikronakłuwania DERMAPEN wzmacniają naturalną odpowiedź organizmu na leczenie, zwiększając produkcję kolagenu i elastyny w celu zmniejszenia widoczności zmarszczek i bruzd, wypełniając i zwężając rozszerzone pory, wyraźnie poprawiają wygląd skóry atroficznej w obrębie rozstępów. Leczenie blizn wszystkich rodzajów, w tym blizn potrądzikowych. Zdrowszy i bardziej promienny wygląd. Poprawa gęstości i odżywienia skóry. Redukcja zmarszczek i przebarwień Geneo Umów się na wizytę › U nas kupisz swoją ulubioną pielęgnację domową! Medik 8
 
Depilacja laserowa LightSheer Zabiegi depilacji laserowej w naszym Instytucie wykonujemy laserem medycznym Light Sheer Duet amerykańskiej firmy Lumenis. Laser LightSheer to najnowocześniejsze, najskuteczniejsze i najszybsze urządzenie do trwałego usuwania zbędnego owłosienia. Jest najwyższej klasy urządzeniem do zabiegów depilacji laserowej. Depiluje bezboleśnie i o 75 proc. krócej niż inne urządzenia tego typu. Nie powoduje przebarwień skóry czy pękania naczyń krwionośnych. Produkowany jest przez firmę Lumenis, światowego lidera w produkcji laserów medycznych i kosmetycznych. Działanie lasera LightSheer Depilacja laserem diodowym jest metodą redukcji zbędnego owłosienia. Światło lasera pochłaniane jest wybiórczo przez melaninę znajdującą się we włosie. Zamieniane na ciepło – niszczy elementy włosa odpowiedzialne za jego wzrost. Powoduje to utratę włosa i zniszczenie mieszka. Depilacja skutecznie działa na włosy znajdujące się w fazie aktywnego wzrostu (anagen). Pozostałe okresy wzrostowe (faza zaniku - katagen i spoczynku - telogen) są bowiem niewidoczne dla lasera. Depilacja laserowa LightSheer - ile zabiegów potrzeba do uzyskania satysfakcjonującego efektu? Potrzebne jest przynajmniej 4-8 zabiegów depilacji laserowej LightSheer, powtarzanych w odstępach średnio 8-12 tygodni, by uzyskać pełną skuteczność depilacji. Jednak już po pierwszym zabiegu może nastąpić 20-30% redukcja włosów ciemnych. Pacjenci o włosach cieńszych lub nie w pełni ciemnych muszą liczyć się ze słabszym efektem. Przyczyną nie jest nieskuteczność zabiegu czy wykorzystywanego urządzenia, lecz zbyt mała zawartość melaniny w mieszku. Znieczulenie do zabiegu depilacji laserowej - nadmuch zimnego powietrza W trakcie każdego zabiegu depilacji laserowej LightSheer stosujemy nadmuch zimnego powietrza na depilowaną powierzchnię, który znacząco zmniejsza dyskomfort w trakcie wykonywanego zabiegu depilacji laserowej, dzięki czemu depilacja laserowa nawet tak wrażliwego miejsca jak bikini staje się praktycznie bezbolesna. Pielęgnacja w gabinecie po zabiegu depilacji LightSheer Bezpośrednio po zabiegu w naszym gabinecie stosujemy na miejsce poddawane zabiegowi krem łagodzący i przyspieszających regenerację skóry oraz w razie konieczności (np. przy depilacji laserowej twarzy lub górnej wargi) filtrów przeciwsłonecznych z wysoką ochroną SPF 50. Depilacja laserowa LightSheer w Krakowie Jesteś zainteresowana depilacją laserową LightSheer w Krakowie? A może chciałabyś dowiedzieć się więcej na temat przebiegu samego zabiegu? Wypróbuj, przekonaj się – i poczuj, jak cudownie jest mieć idealnie gładką skórę!