Nowość!
AQUAPURE
Zarezerwuj › Zabieg AQUAPURE łączy hydropeeling próżniowy z aplikacją substancji aktywnych o działaniu oczyszczającym, nawilżającym, odmładzającym i antyoksydacyjnym.
TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA - Light Sheer gwarantuje najwyższą skuteczność i bezbolesny zabieg, a także krótki czas jego trwania. Umów się › Depilacja Laserowa LightSheer Mezoterapia igłowa Zobacz cennik › Mezoterapia igłowa to szybki i niezwykle skuteczny sposób na regenerację i poprawę wyglądu skóry. Przyczynia się również do jej odmłodzenia, zachowując w pełni naturalny efekt. Dermapen 4.0 Umów się na wizytę › Zabiegi mikronakłuwania DERMAPEN wzmacniają naturalną odpowiedź organizmu na leczenie, zwiększając produkcję kolagenu i elastyny w celu zmniejszenia widoczności zmarszczek i bruzd, wypełniając i zwężając rozszerzone pory, wyraźnie poprawiają wygląd skóry atroficznej w obrębie rozstępów. Leczenie blizn wszystkich rodzajów, w tym blizn potrądzikowych. Zdrowszy i bardziej promienny wygląd. Poprawa gęstości i odżywienia skóry. Redukcja zmarszczek i przebarwień Geneo Umów się na wizytę › U nas kupisz swoją ulubioną pielęgnację domową! Medik 8
 

Depilacja pastą cukrową

Depilacja pastą cukrową Alexandria Professional Depilacja pastą cukrową była już znana i stosowana wiele tysięcy lat temu przez kobiety Bliskiego Wschodu. Profesjonalna depilacja pastą cukrową to bezpieczne, delikatne i efektywne rozwiązanie dla pozbycia się włosów u kobiet i mężczyzn. Pasta cukrowa Alexandria Professional składa się w 100% z naturalnych składników. Produkt został zatwierdzony przez Międzynarodową Kampanię Akredytacyjną NACCAS (National Accrediting Commission of Cosmetology Arts & Sciences). Jakie są zalety depilacji pastą cukrową Alexandria Professional? Zdecydowanie mniej bolesna niż depilacja woskowa Usuwa nawet najbardziej oporne włoski oraz meszek Pozwala na usunięcie włosów zgodnie z kierunkiem ich wzrostu Nie łamie włosów, tylko wyciąga je wraz z cebulką Efekt utrzymuje się od 4 do 6 tygodni. Nie powoduje wrostów ani stanów zapalnych Dzięki zawartości cukru jest naturalnym środkiem peelingującym Temperatura pracy pasty to temperatura naszego ciała Idealna do depilacji twarzy i ciała, mężczyzn i kobiet Do depilacji pastą cukrową nie ma żadnych przeciwwskazań. Jest ona całkowicie bezpieczna, a jednocześnie skuteczna. Nie trzeba obawiać się podrażnień lub uczuleń. Depilację pastą cukrową mogą bezpiecznie stosować kobiety w ciąży. Depilacja pastą cukrową Alexandria Professional w Krakowie Jesteś zainteresowana depilacją pastą cukrową Alexandria Professional w Krakowie? A może chciałabyś dowiedzieć się więcej na temat przebiegu samego zabiegu? Zapraszamy do kontaktu z naszym Instytutem!
 
 

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem to szybka i skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia z miejsc takich jak nogi, pachy i okolice bikini. Polega na mechanicznym wyrwaniu włosków przy użyciu płynnego wosku naturalnego.

Jakie są zalety depilacji woskiem?

Gładka skóra nawet przez 4-5 tygodni

Oszczędność czasu, dzięki braku konieczności codziennej pielęgnacji

Skuteczna i szybka metoda depilacji

Regularna depilacja woskiem osłabia włoski, dzięki czemu stają się cieńsze

Nie powoduje świądu czy pieczenia po zabiegu

Jak działa depilacja woskiem?

Depilacja woskiem polega na podgrzaniu wosku tak, by uzyskać jego półpłynną postać. Następnie nakłada się go na skórę. Po zastygnięciu jest usuwany za pomocą jednego ruchu. Dzięki temu włoski są usuwane razem z cebulkami. Sprawia to, że odrastające owłosienie jest coraz cieńsze.

Depilację woskiem warto przeprowadzać co 3-5 tygodni. Każdy kolejny zabieg będzie stopniowo osłabiał włoski, co w ostateczności doprowadzi do pozbycia się zbędnego owłosienia z danej partii ciała.

Jakie części ciała można depilować woskiem?

ręce

pachy

ramiona

okolice bikini

nogi

niewielki wąsik nad górną wargą

Depilacja woskiem w Krakowie

Jesteś zainteresowana profesjonalą depilacją woskiem w Krakowie? A może chciałabyś dowiedzieć się więcej na temat przebiegu samego zabiegu? Zapraszamy do kontaktu z naszym Instytutem!