Nowość!
AQUAPURE
Zarezerwuj › Zabieg AQUAPURE łączy hydropeeling próżniowy z aplikacją substancji aktywnych o działaniu oczyszczającym, nawilżającym, odmładzającym i antyoksydacyjnym.
TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA - Light Sheer gwarantuje najwyższą skuteczność i bezbolesny zabieg, a także krótki czas jego trwania. Umów się › Depilacja Laserowa LightSheer Mezoterapia igłowa Zobacz cennik › Mezoterapia igłowa to szybki i niezwykle skuteczny sposób na regenerację i poprawę wyglądu skóry. Przyczynia się również do jej odmłodzenia, zachowując w pełni naturalny efekt. Dermapen 4.0 Umów się na wizytę › Zabiegi mikronakłuwania DERMAPEN wzmacniają naturalną odpowiedź organizmu na leczenie, zwiększając produkcję kolagenu i elastyny w celu zmniejszenia widoczności zmarszczek i bruzd, wypełniając i zwężając rozszerzone pory, wyraźnie poprawiają wygląd skóry atroficznej w obrębie rozstępów. Leczenie blizn wszystkich rodzajów, w tym blizn potrądzikowych. Zdrowszy i bardziej promienny wygląd. Poprawa gęstości i odżywienia skóry. Redukcja zmarszczek i przebarwień Geneo Umów się na wizytę › U nas kupisz swoją ulubioną pielęgnację domową! Medik 8
 

MIKRO AKTYWACJA M – kompleksowa biorewitalizacja skór

Mikro Aktywacja M to niezwykle skuteczny, innowacyjny zabieg, pobudzający skórę do produkcji wartościowego kolagenu i elastyny, będących podstawą do przedłużenia młodości skóry. Wpływa zarówno na poprawę jej struktury, jak i wyglądu. Procedura pozwala na intensywne, ale bezbolesne stymulowanie głębokich warstw skóry. Skutecznie znosi barierę w postaci martwych komórek, gwarantując efektywną suplementację biotechnologicznym kwasem hialuronowym.

Jakie korzyści przynosi Mikro Aktywacja M?

• Stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu.

• Poprawa funkcjonowania układu krwionośnego i limfatycznego

• Skuteczne zniesienie bariery z martwych komórek (bez zbędnego podrażnienia skóry i wysięku krwi)

• Ponadprzeciętna suplementacja skóry

• Głęboki efekt odmłodzenia skóry

Innowacyjne cechy zabiegu Mikro Aktywacji M

• Znaczące ograniczenie bariery naskórkowej podczas zabiegu (bezpieczny dla klientów)

• Natychmiastowa rekonwalescencja skóry po zabiegu

• Efekty zabiegowe osiągamy bez naruszenia ciągłości tkanki (brak wysięku krwi i limfy)

• Sterylność zabiegu dzięki zastosowaniu jednorazowych końcówek

• Materiał, z którego są wykonane końcówki zabiegowe (polimer medyczny) gwarantuje mniejszą bolesność procedury, oraz minimalizuje odczyny alergiczne

• Nie ma potrzeby znieczulania skóry

• Pracujemy głowicą zarówno w linii zmarszczek, jak i na całej powierzchni skóry: dekolt, szyja, twarz

• Stymulujemy mikroigłami okolice mięśnia okrężnego oka włącznie z powieką oraz okolice mięśnia okrężnego ust

• Specjalnie dobrana częstotliwość, z którą pracują igły stymuluje najgłębsze partie skóry poprawiając mikrokrążenie

Obszary zastosowania zabiegów Mikro Aktywacji M

Cera dojrzała

Skóra po 35 roku życia traci swoją jędrność, sprężystość i gęstość w wyniku coraz mniejszej produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Aby podtrzymać jak najdłużej pełną produkcję należy ją odpowiednio stymulować i suplementować.

Podczas zabiegu Mikro Aktywacji M, dzięki bardzo szybkim uderzeniom mikroigieł (800 tys. w ciągu jednej min.), mechanicznie pobudzamy skórę, co wydłuża aktywną produkcję i poprawia kondycję tkanek. Drugi, nie mniej istotny problem to przepuszczalność naskórka, uniemożliwia suplementację substancji aktywnych, które wspomagają wyżej wymienione procesy. Podczas stymulacji igłami, bezkrwawo perforujemy naskórek (specjalnie oszlifowanym stopem polimeru medycznego), poprawiając jego przepuszczalność o 80%, dzięki czemu podczas zabiegu możemy podać duże ilości biotechnologicznego kwasu hialuronowego, peptydów oraz składników kondycjonujących skórę z przebarwieniami lub trądzikiem.

Naskórek regeneruje się w pełni po kilku dniach po zabiegu Mikro Aktywacji M, dzięki czemu kolejne porcje kwasu hialuronowego można aplikować samodzielnie w domu.

Cera naczyniowa i wrażliwa

Nadwrażliwość skóry i liczne teleangiektazje są przeciwwskazaniem w bardzo wielu procedurach anti-age. Chcąc uzyskać dobre efekty, z reguły musimy skórę wystymulować mechanicznie, co przy tego typu problemach nie zawsze jest możliwe.

Technika pracy Mikro Aktywacji M polegająca na blokowaniu receptorów, dzięki ogromnej ilości uderzeń, pozwala opracowywać nawet najbardziej wrażliwą skórę, a odpowiednio dobrany program stymulacji nie obciąża jej zbyt intensywnie.

Skóra ekstremalnie przesuszona

Problem ze skuteczną suplementacją naskórka, a w szczególności skóry właściwej jest od wielu lat taki sam. Jak wprowadzić substancje nawilżające i jak uzyskać długotrwały efekt nawilżenia?

W systemie zabiegowym Dermia Solution zabieg Mikro Aktywacji M efektywnie zwiększa przepuszczalność naskórka nawet do 80%, a biotechnologiczny kwas hialuronowy dostaje się dzięki temu do skóry właściwej i utrzymuje się w niej do miesiąca. Tak skuteczny zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla cer z dużym niedoborem nawilżenia, zarówno przy skórach młodych, jak i bardziej dojrzałych.

Skóra zwiotczała

Dzięki ogromnej ilości mikrokanałów zagęszczamy naskórek, co jest widoczne już po pierwszym zabiegu Mikro Aktywacji M. Preparaty na bazie aktywnych substancji napinających i wygładzających skórę, które po perforacji z dużą efektywnością wprowadzamy w skórę gwarantują optymalny efekt wygładzenia i napięcia.

Mikro Aktywacja M w Krakowie

Chcesz zarezerwować termin na zabieg Mikro Aktywacji M w Krakowie? A może chciałabyś dowiedzieć się więcej na temat przebiegu samego zabiegu? Zapraszamy do kontaktu!