Zabiegi medik8

Zabiegi na twarz Medik8 zostały starannie opracowane, aby odmłodzić skórę, zapewniając jednocześnie wyjątkowo relaksujące wrażenia.
Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych produktów, które są niedostępne w ofercie detalicznej, możesz mieć pewność, że niezależnie od wybranego zabiegu, pokochasz to, co widzisz.
Medik8 oferuje szeroką gamę peelingów chemicznych dostosowanych do potrzeb każdego z klientów. Od tych, którzy są nowicjuszami w zakresie zabiegów złuszczających, po doświadczonych klientów poszukujących głębszego peelingu naskórka z intensywnym złuszczaniem.

Ilość zabiegów:

Obszar zabiegu:

Czas zabiegu:

Rodzaje zabiegów

Zabiegi Medik8 Kraków, Rytuał pielęgnacyjny

MONO GLYCOLIC PEEL (30%)
Peeling chemiczny zawierający 30% kwas glikolowy, idealny dla skóry z widocznymi uszkodzeniami oraz oznakami przedwczesnego starzenia się.

MONO LACTIC PEEL (30%)

Peeling chemiczny zawierający 30% kwas mlekowy, idealny dla cery odwodnionej, matowej oraz ze skłonnością do hiperpigmentacji.

UNIVERSAL AHA PEEL

Peeling chemiczny zawierający 8% kwasu glikolowego, 8% kwasu mlekowego i 8% kwasu migdałowego, odpowiedni dla każdego typu skóry. W widoczny sposób rozjaśnia i wygładza cerę. Idealny na rozpoczęcie zabiegów z peelingami lub dla podtrzymania efektów.

EYE REVEAL PEEL

Peeling opracowany specjalnie dla delikatnej skóry wokół oczu. Dzięki niższemu poziomowi kwasów złuszczających możemy go bezpiecznie stosować okolicy oka, poprawiając nawilżenie i niwelując widoczne zmarszczki.

SENSITIVE PHA PEEL

Peeling chemiczny zawierający 30% glukonolaktonu, idealny dla skóry wrażliwej ze skłonnością do zaczerwienień.

SIGNATURE EVEN PEEL

Peeling zaprojektowany w celu walki z przebarwieniami. Jest to skuteczna kombinacja kwasów, która minimalizuje przebarwienia i nadaje skórze równomierny koloryt.

Deep Hydration Facial

Całkowicie odżywczy i kojący zabieg na twarz. Przywraca witalność skórze matowej, suchej i podrażnionej. Delikatne złuszczanie i bogate składniki aktywne uzupełniają się, tak aby zapewnić nawilżenie i poprawić komfort suchej skóry.

Calming Facial

Delikatny zabieg kojąco-regenerujący, który natychmiastowo uspokaja podrażnioną, zaczerwienioną, nadwrażliwą skórę.

Clarity Facial

Zabieg przywracający równowagę skórze tłustej i problematycznej.

Zarezerwuj swoją wizytę już dziś!

Podobne kategorie

02

CIAŁO

03

BRWI I RZĘSY

04

DLA MĘŻCZYZN