Zabiegi przeciwstarzeniowe po 30-stce – od czego zacząć?

Zabiegi przeciwstarzeniowe po 30-stce – co należy wiedzieć

Starzejmy się – to fakt, który każdy z nas musi zaakceptować. Jednak dzięki szybko wprowadzonym zabiegom medycyny estetycznej jesteśmy w stanie spowolnić działanie czasu. Zabiegi medycyny estetycznej wprowadzone po 30 roku życia odpowiednio wpłyną na poziom nawilżenia naszej skóry, jej jędrność i elastyczność – widoczność zmarszczek oraz opadający owal twarzy mogą zostać zredukowane. Od czego zacząć? Jakie zabiegi przeciwstarzeniowe po 30-stce będą najlepsze w prewencji anti-aging? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Rusztowanie twarzy – dlaczego owal opada a zmarszczki stają się coraz bardziej widoczne?

Kolagen występuje w całym naszym organizmie, śmiało można porównać go do rusztowania, które podtrzymuje nasze ciało (jest obecny w ścięgnach, więzadłach, chrząstkach stawowych, kościach) oraz skórę. Po 25 roku życia kolagen zaczyna powoli znikać z naszego organizmu, czego efektem jest starzenie się skóry i ciała.

Zazwyczaj w okolicach 30 urodzin zauważmy coraz bardziej zarysowane linie mimiczne, pierwsze zmarszczki oraz spadek jędrności naszej skóry. Nie jesteśmy w stanie odwrócić procesu starzenia się – jednak dzięki odpowiednio dobranym zabiegom kosmetycznym jesteśmy w stanie spowolnić ten proces. Zebraliśmy dla Was nasze ulubione zabiegi dla skór po 30 roku życia!

Zabiegi medycyny estetycznej to nie wszystko, co możesz zrobić dla swojej skóry. Odpowiednia dieta bogata w kwasy Omega-3, nawodnienie adekwatne do Twojej masy ciała, pogody i aktywności oraz codzienny krem SPF to fundamenty pięknej skóry. Dbając od siebie od wewnątrz, dbasz również o swój zewnętrzny wizerunek.Dermapen 4.0 – mocny zawodnik w walce z pierwszymi zmarszczkami

Dermapen 4.0, czyli najnowocześniejsza mezoterapia mikroigłowa pobudza syntezę kolagenu i elastyny, a to z kolei wpływa na odżywienie i regenerację skóry, oraz poprawę je gęstości i jędrności. Mikronakłuwanie dociera do głębszych warstw skóry niż tradycyjna mezoterapia – efekt nawilżenia i odżywienia jest zdecydowanie bardziej widoczny. Urządzenie Dermapen 4.0 posiada 6-igłowy kartridż, który pozwala na wykonanie 1920 nakłuć na sekundę, a system pulsujących igieł razem z funkcją automatycznego nakłuwania skóry zwiększa skuteczność zabiegu.

Jakie są efekty Dermapen 4.0?

Pierwsze efekty są widoczne już kilka dni po pierwszym zabiegu, ale dopiero seria zabiegów gwarantuje widoczne efekty anti-aging. Dermapen 4.0. powoduje:

– spłycenie zmarszczek

– pogrubienie skóry

– zmniejszenie widoczności porów

– redukcję przebarwień i blizn po trądzikowych

– stymulację produkcji kolagenu

– rozświetlenie skóry.

Stymulatory tkankowe – zabieg, który warto wykonać po 30stce

Stymulatory tkankowe to substancje, które są aplikowane za pomocą iniekcji podskórnych. Celem zabiegu jest odnowa i biorestrukturyzacja skóry – dzieje się tak dzięki stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki którym nasza skóra jest jędrna i gęsta.

A jaki jest efekt stymulatorów tkankowych? Promienna, odmłodzona twarz z widocznie zmniejszonymi zmarszczkami i przebarwieniami. Stymulatory tkankowe określają wiele preparatów, które różnią się od siebie składem i sposobem działania. Aby idealnie dopasować efekt do Twoich potrzeb, dobierz stymulator tkankowy w trakcie konsultacji kosmetologicznej.

Dla kogo stymulatory tkankowe?

Stymulatory tkankowe mają całą gamę pozytywnych efektów – dzięki nim nasza twarz będzie wyglądać młodziej, owal zostanie mocniej zarysowany, skóra wygładzona i rozświetlona.

Dla kogo stymulatory tkankowe są dobrym wyborem? To idealny zabieg dla skóry z pierwszymi widocznymi oznakami starzenia, drobnymi zmarszczkami, kurzymi łapkami, utratą jędrności. Jeśli zmagasz się z szarą i zmęczoną skórą, brakiem zarysowanego owalu twarzy lub widoczną bruzdą nosowo-wargową.

Mezoterapia igłowa – zabiegi dla osób po 30 roku życia

Zmagasz się ze zmęczoną, przesuszoną i pozbawioną młodzieńczego blasku skórą? Widzisz pierwsze zmarszczki i spadek jędrności? Zabieg, który przywróci naszej skórze balans, a jednocześnie delikatnie ją odmłodzi, poprawi kondycję skóry i pozwoli odzyskać jędrność to Mezoterapia Igłowa.

Zabieg polega na przeprowadzeniu iniekcji podskórnej w trakcie której wprowadzany jest odpowiedni kompleks substancji aktywnych – nawilżający lub przeciw zmarszczkowy. Zabieg najlepiej wykonywać jest w seriach – wtedy efekty zostaną z Tobą na dłużej.

Jaki zabieg medycyny estetycznej jest najlepszy po 30stce?

W Instytucie Urody Sakura dobieramy zabiegi indywidualnie – doradzamy w sprawie pielęgnacji, razem walczymy o satysfakcjonujący efekt. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i naturalny wygląd skóry twarzy. Jeśli nie wiesz, jaki zabieg będzie dla Ciebie idealny to skorzystaj z konsultacji kosmetologicznej z naszymi ekspertkami. Każda skóra jest inna i wymaga indywidualnego podejścia.