AQUAPURE – hydropeeling z aktywnymi substancjami

AQUAPURE Kraków

Oczyszczanie i odmładzanie skóry podczas jednego zabiegu?

Takie możliwości daje nowoczesne urządzenie AquaPure, które pomaga przeciwdziałać wielu problemom skóry, odżywia ją i poprawia jej elastyczność. Skóra wygląda świeżo i zdecydowanie młodziej. Efekty zabiegu są widoczne natychmiast, dlatego stosowany jest on często jako zabieg bankietowy.

Zabieg AQUAPURE Kraków polega na usuwaniu martwych komórek naskórka oraz zanieczyszczeń z powierzchni skóry z równoczesną aplikacją specjalistycznych substancji aktywnych dobranych do problemu skóry o działaniu oczyszczającym, nawilżającym i odmładzającym.

Zabieg składa się z kilku etapów, o różnorodnym działaniu i przeznaczeniu. Pierwszy z nich to oczyszczenie skóry pacjenta przy pomocy substancji złuszczających. Następnie na oczyszczoną skórę nanoszone są unikalne substancje aktywne, zawierające przeciwutleniacze, składniki, przeciwzapalne i nawilżające.

Kolejnym etapem jest masaż końcówkami zabiegowymi, co relaksuje i poprawia ukrwienie, widocznie wygładzając skórę, niwelując zmarszczki i zmęczony wygląd. Na tym etapie wykorzystujemy technikę elektroporacji z możliwością aplikowania wybranego serum, które dodatkowo odżywia skórę i sprzyja regeneracji.

Wskazania do zabiegu AQUAPURE

  • Zabieg może być wykonywany w przypadku wszystkich typów skóry, nawet najbardziej wrażliwych, cienkich, delikatnych.
  • Skóra zanieczyszczona, łojotokowa z rozszerzonymi porami
  • Skóra dojrzała, niedotleniona, z brakiem napięcia i elastyczności
    powierzchniowa pigmentacja
  • Hiperkeratoza (nadmierne rogowacenie naskórka)
  • Zmiany potrądzikowe
  • Wrastające włosy (zapalenia mieszka włosowego)
  • Przygotowanie do bardziej radykalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej