ZABIEGI DLA MĘŻCZYZN

Pielęgnacja każdej skóry jest inna – mamy różne potrzeby i problemy skórne, a rodzaj pielęgnacji definiuje również płeć. Zabiegi dla mężczyzn w IU Sakura zostały stworzone z myślą o mężczyznach, którzy chcą zadbać o swoją skórę i ciało.

Konsultacje kosmetologiczne są również rekomendowane dla mężczyzn, którzy oczekują szczegółowo dopasowanej pielęgnacji oraz połączenia kilku różnych metod i zabiegów kosmetologicznych.

Ilość zabiegów:

Obszar zabiegu:

Czas zabiegu:

MANICURE I PEDICURE– zadbane dłonie i stopy poprawiają nasze samopoczucie, są też wsparciem w zachowaniu wysokiej higieny. W IU Sakura czeka na Was naturalny, estetyczny efekt, który podkreśli Wasze podejście do dbania o ciało.

MEZOTERAPIA IGŁOWA – idealny zabieg jeśli chcesz poprawić nawilżenie Twojej skóry, wygładzić widoczne zmarszczki oraz rozświetlić twarz. Za pomocą igły wprowadzamy pod Twoją skórę preparat dopasowany do Twoich potrzeb. Zabieg może być wykonywany ze znieczuleniem – jest on bezpieczny i higieniczny. Efekty widoczne są już po pierwszej serii, ale dla ich podtrzymania rekomendujemy wykonanie mezoterapii w cyklu 3-4 zabiegów.

MASAŻ KLASYCZNNY KOŚCIUSZKO – intensywny masaż całego ciała połączony z relaksem, likwiduje napięcia, pomaga w zwalczaniu bolesnych spięć mięśniowych. Masaż wykonujemy z użyciem specjalnego masła do masażu dla mężczyzn o wspaniałym, drzewnym aromacie.

MASAŻ VAGHEGGI FESTINA LENTA /60 MINUT/ – masaż przywracający równowagę i spokój, dba o naszą wewnętrzną harmonię. Masaż rozpoczyna się od wyboru odpowiedniego olejku, który powinien korespondować z nastrojem pacjenta lub pacjentki. Efektem masażu jest redukcja napięć i obaw, które magazynujemy w ciele.

DEPILACJA – depilacja u mężczyzn obejmuje obszary: plecy, klatka piersiowa, brzuch, nogi, pachy. W IU Sakura oferujemy kilka technik depilacji, które dobieramy w zależności od potrzeb i preferencji – woskowa, laserowa, pastą cukrową.

Zarezerwuj swoją wizytę już dziś!

Podobne kategorie

02

CIAŁO

03

BRWI I RZĘSY

04

DLA MĘŻCZYZN