BRWI I RZĘSY

Charakter naszej twarzy często skrywa się w brwiach i rzęsach. Dodają nam uroku, podkreślają rysy twarzy, są oprawą oczu, a odpowiednio wystylizowane potrafią odjąć lat i odświeżyć wizerunek. Oczy to serce naszej twarzy – nawet małe zmiany w ich oprawie potrafią wpłynąć na naszą atrakcyjność.

Stylizacja rzęs i brwi w gabinecie kosmetycznym to gwarancja świeżego spojrzenia o każdej porze dnia i nocy, oraz możliwość rezygnacji z makijażu tych obszarów. Wiemy, że naturalny efekt zależy od umiejętności stylistki – w IU Sakura stawiamy na Wasze zadowolenie, ale same jesteśmy fankami i ambasadorkami naturalnie pięknego spojrzenia. Dzięki odpowiedniej regulacji, koloryzacji i laminacji osiągniesz efekt, który pokochasz.

Ilość zabiegów:

Obszar zabiegu:

twarz

Czas zabiegu:

Jakie zabiegi na rzęsy i brwi znajdziecie w ofercie naszego Instytutu?

Zabiegi stylizacji brwi i rzęs Kraków

Henna brwi i rzęs – naturalność ponad wszystko – henna od wieków jest wykorzystywana w barwieniu rzęs i brwi, a dzięki odpowiedniej metodzie nakładania jej na brwi i rzęsy możesz uzyskać piękny, naturalny i hipnotyzujący efekt, który utrzymuje się 2-3 tygodnie.

Nitkowanie brwi – pozbądź się nawet najmniejszych włosków! Nitkowanie to prosty, szybki i trwały zabieg, który można uznać za najmniej bolesny i niepozostawiający żadnej opuchlizny.

Regulacja brwi woskiem – za pomocą wybranego rodzaju wosku pozbywamy się niechcianych włosków w okolicy łuku brwiowego oraz nadaniu Twoim brwiom pożądanego kształtu.

Klasyczna regulacja brwi – dla fanek klasyki mamy specjalną opcję regulacji brwi za pomocą pęsety, bezboleśnie, szybko i długotrwale.

Laminacja brwi – za pomocą kwasy tioglikolowego zmienimy kształt i kierunek wzrostu włosków brwiowych. Produkty używane w trakcie laminacji działają okluzyjnie – poprawiają kondycję i elastyczność włosków dodając im blask. Idealny zabieg w połączeniu z henną i regulacją.

Laminacja rzęs – idealna alternatywa do zabiegu przedłużania rzęs. Czekają na Ciebie idealnie uniesione, podkręcone i pogrubione rzęsy. Idealny zabieg dla osób marzących o naturalnym efekcie, który zawsze można wzmocnić poprzez wytuszowanie rzęs.

Przedłużanie 1d i 2d – efekt WOW bez makijażu – przedłużanie rzęs dostosowane do Twoich potrzeb, objętość, która zagwarantuje Ci mocne spojrzenie bez makijażu.

Makijaż – wykonamy dla Ciebie efektowny makijaż dzienny i wieczorowy. Używamy najlepszych jakościowo kosmetyków do makijażu.

Zarezerwuj swoją wizytę już dziś!

Podobne kategorie

02

CIAŁO

03

BRWI I RZĘSY

04

DLA MĘŻCZYZN