promocje
miesiąca

Każdego miesiąca przygotowywujemy dla Was specjalne promocje na nasze topowe zabiegi. Dzięki nim zadbasz o swoją skórę oraz zrelaksujesz ciało!

Promocje: KWIECIEŃ


Karboksyterapia (uda przód bądź tył) pakiet 10 zabiegów
Karboksyterapia to terapia dwutlenkiem węgla. Polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla i wywołaniu kontrolowanego stanu zapalanego w celu uruchomienia naturalnych procesów regeneracyjnych skóry. Gaz podajemy podskórnie lub śródskórnie w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać.
16001499
Maderoterapia + karboksyterapia (do wyboru: uda, pośladki bądź brzuch)
400329
Mezoterapia Dives Acneout
Mezoterapia dedykowana dla skór tłustych, mieszanych, skłonnych do zmian trądzikowych.
390299
Mezoterapia Infini Premium Meso
Koktajl zabiegowy dedykowany do potrzeb skóry wymagającej intensywnej rewitalizacji i odbudowy.
390299
Oxybrazja + infuzja tlenowa + maska (twarz)
Oxybrazja (oksybrazja) jest delikatnym zabiegiem, który polega na intensywnym, lecz całkowicie bezbolesnym oczyszczaniu martwych warstw naskórka, a także dotlenieniu i nawilżeniu skóry.
300250
Retix
Retix C to kompleksowy zabieg odmładzająco-rozświetlający dla skórę twarzy i ciała o szerokim zastosowaniu. Jest idealny dla skóry, która doświadcza przebarwień, wyprysków, pierwszych oznak starzenia czy matowości. Aktywna substancja wykorzystywana do zabiegu to retinol o wydłużonym czasie działania i możliwości przedostania się w głąb skóry, gdzie występuje pod postacią kwasu askorbinowego i przeciwutleniaczy. Te aktywne składniki razem mnożą swoje korzyści: usuwają stary naskórek, co odświeża i wygładza skórę, oraz stymulują odnowę komórkową, co zwiększa gęstość skóry i poprawia jej strukturę.
299180
Zabieg relaksacyjny na twarz z peelingiem termicznym, masażem i złotą maską
Peeling termiczny - jest to nowa koncepcja peelingu, wyróżnia się kremową teksturą i samodzielnym wytwarzaniem ciepła. W zetknięciu ze skórą daje uczucie silnego rozgrzania. Dzięki zawartemu w nim zeolitowi peeling promuje mikrokrążenie, głęboko oczyszcza i odtoksycznia, stabilizuje pH skóry oraz zapobiega poliferacji bakterii.
300250