TECHNI SPA

TECHNI SPA NR 1. W WALCE Z CELLULITEM I MODELOWANIEM CIAŁA.
TechniSpa to unikatowe urządzenie, opatentowany system i kompleksowa terapia antycellulitowa, modelująca sylwetkę, oparta na jednoczesnym zastosowaniu 3 różnych metod:

  • masażu mechanicznego z podciśnieniem
  • jonoforezy
  • stymulacji

TechniSPA redukuje każdy typ cellulitu, modeluje sylwetkę, poprawia wygląd skóry znacznie szybciej i efektywniej w porównaniu z pojedynczymi metodami w pielęgnacji ciała.

Ilość zabiegów:

Obszar zabiegu:

Czas zabiegu:

SEKRETY ZABIEGU

TECHNI SPA Kraków, Modelowanie sylwetki

ROZBICIE CELLULITU: LIPO – RZEŹBIENIE

Kiedy rolka prześlizguje się po konturach ciała, wykonuje relaksujący masaż podskórny, delikatnie rolujący skórę i mobilizujący komórki tłuszczowe.

ROZPUSZCZANIE CELLULITU: JONIZACJA

Jonizacja pomaga aktywnym składnikom antycellulitowym przeniknąć głębiej w skórę. Proces zachodzi na poziomie komórkowym i jego celem jest rozpuszczenie cellulitu.

DRENAŻ TOKSYN: STYMULACJA

Rolki głowicy stymulują delikatne skurcze mięśni, które pomagają drenować toksyny i złogi tłuszczowe. W efekcie, stymulują przepływ tlenu do krwi co sprawia, że skóra lepiej wygląda i jest bardziej jędrna. Intensywna kuracja modelująca obejmuje 8-12 zabiegów ( optymalnie 2 razy w tygodniu) Program pielęgnacji ciała TechniSPA® został zwycięzcą konkursu OSKARY KOSMETYKI w kategorii Kosmetyki Profesjonalne –
Zabiegi.

Podstawowe kryteria, jakie niezmiennie stawiają organizatorzy nominowanym kosmetykom i zabiegom to: wysoka jakość, innowacyjność, zgodność z najnowszymi trendami, zastosowanie nowoczesnej technologii, bezpieczeństwo stosowania, wiarygodność efektów, relacja ceny do jakości, także rzetelność informacji skierowanej do klienta.

Zarezerwuj swoją wizytę już dziś!

Podobne kategorie

02

CIAŁO

03

BRWI I RZĘSY

04

DLA MĘŻCZYZN